Biustonosz Blossom, marka Royce, do karmienia piersią, kolor szary w paski ecru

Blossom to kolekcja niezwykle pomysłowych biustonoszy do karmienia piersią, których rozmiary obejmują aż trzy sąsiednie miseczki! To idealne rozwiązanie na pierwsze tygodnie karmienia, gdy rozmiar piersi zmienia się nieustannie. Świetna rzecz, ale… jak to możliwe?

Po pierwsze: piersi w Blossom są podtrzymywane przez panele z pianki gorseciarskiej, które zostały wszyte pomiędzy warstwy mięsistej dzianiny. Dzianina na dopasowuje się do kształtu piersi, a jednocześnie je stabilizuje bez zbędnego ściskania.

Po drugie: biustonosze z kolekcji Blossom mają postać miękkiego topu, którego środkową część można zwęzić przy pomocy wszytych sznureczków przekształcając top w uroczy biustonosz. Im mocniej ściągniesz sznureczek, tym mniejsze będą miseczki.

Sprytne, prawda?

A co jeszcze ma do zaoferowania Blossom? Dużo wygody i bezpieczeństwa – brak fiszbin oraz wysoka zawartość bawełny i wiskozy sprawiają, że biustonosz jest mięciutki jak kaczuszka, więc świetnie sprawdzi się także na końcówce ciąży i na noc. Ramiączka odpinane wygodnymi klipsami są zabezpieczone przed odskakiwaniem dodatkową elastyczną tasiemką wewnątrz miski. Czterostopniowa regulacja obwodu pozwala na dopasowanie stanika do zmieniającego się ciała.

Model bez fiszbin.

85E/F/FF, 90E/F/FF

Biustonosz Blossom, marka Royce, do karmienia piersią, kolor szary w paski ecru
Przewiń do góry